הצמדת בלדר

שירותי שליחויות ובלדרות מאז ומתמיד הייתה חשובה וחיונית גם לאנשים פרטיים ובוודאי לעסקים. כאשר בית עסק זקוק לשירותי שליחויות לעיתים תכופות ואפילו מדי יום או כמה פעמים ביום, הוא יכול לפנות אלינו לחברת פאסט וואי אקספרס ואנו נשמח לספק לו שירותי בלדר צמוד לפי צרכיו. הצמדת בלדר לבית העסק יכול להיות הפתרון הטוב ביותר עבור בתי עסק שונים וכי השירות יכול להיות גם מותאם כמו כפפה עבור צרכיו הייחודיים של העסק.

היתרונות הרבים של הצמדת בלדר:

  • הוצאות רכב – רכישה של רכש או קטנוע לצורך מסירת שליחויות, מכתבים וחבילות קטנות עשויה להיות הוצאה לא קטנה. אם לקחת בחשבון את ההוצאות השוטפות של הרכב/הקטנוע הרי שבכלל מדובר בהוצאות מיותרות. חברת פאסט וואי אקספרס תדאג לכל מה שקשור בכלי העבודה של הבלדר כולל כל ההוצאות.
  • הוצאות עובד – בית עסק הזקוק לשירותים שליחים באופן יומי או לעתים קרובות יכול לבחור אחת מ2 האופציות הבאות: להעסיק עובד בעצמו שיהיה הבלדר או לשכור את שירותיה של חברת שליחויות לביצוע העבודה. אחזקת עובד כרוכה בתלוש שכר, שכר שוטף, הוצאות נלוות כמו ימי חופשה, דמי הבראה, פנסיה ועוד. חברת פאסט וואי אקספרס מתחזקת את השליחים שלה כחוק ואתם פטורים מכל ההוצאות האלה ויכולים ליהנות מתשלום נקי עבור השירות ללא הוצאות נלוות, ללא הפתעות, ללא הכשרת עובדים ועוד.
  • הצמדת בלדר מאפשרת לבית העסק לקבל בלדר מקצועי, המכיר את אזור ההפצה שבו הוא עובד, מכיר את העבודה וחשיבותה ויכול לבצע את העבודה במהירות ובאחראיות.
  • במידה והשליח לא יגיע מסיבה כלשהי החברה אחראית להעמיד שליח חלופי בהקדם.
  • במידה ויש תקלות בקטנוע החברה תהיה אחראית לתיקונו ולכם אין הוצאות נוספות מפתיעות מסוג זה.

הצמדת בלדר לכל תקופת זמן:

בין אם אתם זקוקים לשירותי הצמדת בלדר לתקופה קצרה ובין אם לתקופה ארוכה החברה תשמח לספק לכם בלדר פרטי בהתאם לצרכי העסק שלכם. השירות יינתן ברמת המקצועיות והחריצות הגבוה ביותר. השליח יגיע בזמן בהתאם לבקשת הלקוח ויכיר את צרכי החברה, כמו גם שהחברה תכיר את השליח והעבודה עמו ויהיה נעים, יעיל ונוח יותר לתקשר ולתפעל את כל מה שקשור בשילוח.

רוצים להזמין שירות?

השאירו פרטים ואנחנו כבר חוזרים