שליחויות משפטיות

אחד השירותים הנפוצים ביותר בחברת שליחויות הוא שירות שליחויות משפטיות. שירות זה למעשה הנו שירותי מקצועי, אמין וחסוי של העברת מסמכים, חבילות וראיות בכל מה שקשור בתחום המשפטי. זה יכול להיות מסמכים המועברים לבית המשפט על ידי אנשים פרטיים או גופים שונים ויכול להיות גם מסמכים משפטיים העוברים אל גופים שונים. כך למשל במקרה של תביעת מוסד כלשהו והצורך להעביר לו את מסמכי התביעה, או להעביר לעורך הדין שלנו מסמכים כאשר הוא נמצא בעיר אחרת.

החשיבות של החיסיון:

אחד הדברים הרגישים ביותר בתחום השילוח המשפטי הוא נושא החיסיון. החומרים המועברים במשלוחים אלו הנם חסויים ולרוב יהיו גם רגישים במיוחד. כלומר שבמידה ולא יגיעו ליעדם או לא יגיעו בזמן הם עשויים להשפיע על משפט שלם ועל חיים רבים. כמו כן כאשר מדובר בגורם אנושי המבצע את המשלוח האחראיות של חברות השליחויות גדל פי כמה.

אבטחה ברמה גבוהה:

כאשר מדובר בחומרים משפטיים הקשורים בגופים גדולים כמו רשויות המיסים, משרדי הממשלה, בנקים וגופים שונים ייתכן ואלה יידרשו גם אבטחה להעברת המסמכים. לא כל חברת שליחויות מספקת שירותי העברות עם אבטחה. לעתים רבות גם יספיק שיהיה יותר מאדם אחד ברכב ולעתים יידרש ליווי עם נשק. טוב נו אולי אנו מקצינים למקרים ספציפיים מסוימים אולם בכל הקשור לחומרים משפטיים אין מקום למשחקים.

החשיבות של הגשה בזמן:

לא פעם הוכרעו משפטים בשל מחסור בראיות או ראיות ששובשו במהלך החקירה. לא רק שהראיות והמסמכים הרלוונטיים יכולים להיות קריטיים עבור המשפט וצריכים להגיע תקינים, הרי שהם יהיו חייבים להגיע בזמן אל יעדם. דחיפות המשלוח גורמת לכך שחברת השליחויות צריכה להיות מתואמת בצורה מהודקת ככל שניתן וכן זו צריכה להיות בעלת משאבים מתאימים לספק את המשלוח בזמן.

בחירת חברת שליחויות משפטיות מתאימה:

כאשר אתם באים לבחור חברת שליחויות יהיה עליכם לבדוק את רמת האמינות שלה ואת המהירות שבה המסמכים יוכלו להגיע. ראשית יהיה עליכם להסדיר עמם הסכם סודיות וכן הסכם שילוח כיוון שמדובר במסמכים משפטיים. במידה ויש צורך להעברת מסמכים אלה באופן שוטף או כאשר אתם תזדקקו לשירותי שילוח מיוחדים (לדוגמה שילוח מאובטח) כדאי לבדוק זאת עם חברת השילוח האם היא יכולה לספק שירות כזה.

רוצים להזמין שירות?

השאירו פרטים ואנחנו כבר חוזרים