שליחויות ל- E – COMMERCE

הקמת חנות אלקטרונית הפכה בשנים האחרונות למאוד פופולרית. בעוד המצב בקניונים הולך ומחמיר, אנשים מזמינים יותר מהאינטרנט מאשר יוצאים לקניות לרכוש דברים, כך יותר יזמים מקימים חנויות אינטרנטיות ומשווקים שם את המוצרים שלהם. לאינטרנט גם יתרון גדול יותר והוא העלויות הזניחות של אחזקת חנות, אין הגבלה על כמות המוצרים שאפשר להחזיק בחנות וכל החיסכון הזה בעלויות של חנות פיזית, מחסנים ואחזקת סחורה יכול להיות מושקע בפרסום. על מנת לספק את המוצר מהחנות האלקטרונית אל בית הלקוח עושים בדרך כלל הסכם עם חברת שליחויות במקום לתחזק רכב/אופנוע בבית העסק ולספוג עלויות נוספות.

מה זה E COMMERCE?

סחר אלקטרוני נקרא גם E-COMMERCE . עם התפתחות העולם הדיגיטלי יותר ויותר אנשים רוכשים מוצרים אונליין בחנויות אלקטרוניות: החל מבגדים, אביזרים לטלפון, משחקי מחשב ועד מחשבים, ציוד אלקטרוני, רהיטים וחלקי חילוף לרכב. הרבה יותר קל, נוח ומשתלם לקנות אונליין בדרך כלל בשל העלויות האטרקטיביות יותר, האפשרות לעשות השוואת מחירים בלחיצת כפתור ולמצוא את הדיל המשתלם ביותר עבורנו. בשל הפופולריות של התחום כך גם  יותר חנויות אלקטרוניות קמות מדי שנה ואלה זקוקות לשירותי שליחויות לe-commerce.

כיצד מתבצעות מכירות באינטרנט והיכן נכנס המשלוח?

מכירה באינטרנט מתבצעת דרך אתר החנות באמצעות טופס תשלום מאובטח. הגולש מוסיף ל”עגלה” את המוצרים שמעניינים אותו ולאחר שמרגיש שהוא מוכן לתשלום וסיים את קניותיו הוא נכנס לעמוד העגלה ומשם לעמוד התשלום. הוא מבצע את התשלום באמצעות כרטיס אשראי והחברה מקבלת את הדיווח על ביצוע המכירה באתר, כולל פרטי הלקוח למשלוח שהוא מילא בטופס ההזמנה באתר. לאחר מכן החברה תכין את המשלוח וחברת השליחויות תגיע אל החנות/המחסן לאיסוף של המשלוח אל בית הלקוח. במידה ומדובר בכמות גדולה של מכירות המצריכה שילוחים מדי יום ניתן לעשות זאת באמצעות הסכם מסודר מול חברת השליחויות וזו תתכנן את קו החלוקה בהתאם.

משלוחים מהירים עולים יותר?

יש חברות שליחויות שפועלות באזורים רבים בארץ מדי יום גם כך ומספרים שירותי משלוחים מהיום להיום או מהיום למחר ולכן יכולים בתמחור סביר לאפשר עצירה אצלכם ולבצע גם את החלוקה שלכם. כדאי לברר פרטים נוספים מול חברת השילוח במידה ותזדקקו לשירותי שילוח מהירים מהרגיל.

 

 

רוצים להזמין שירות?

השאירו פרטים ואנחנו כבר חוזרים